Loe siit : Küttekulude sääst ja õhukvaliteedi parandamine

Loe siit : Küttekulude sääst ja õhukvaliteedi parandamine

Küttesüsteemi kulude sääst ja õhu kvaliteet

Tado lihtsasti kasutatav koduautomaatika lahendus võimaldab kontrollida kütte- ja jahutussüsteeme, mis võimaldab optimeerida energia kasutamist. Tado on investeering, mis rahaliselt tasub end ära mõne aasta jooksul, kuid õhukvaliteedi parandamine toimub koheselt.

Energiakulu vähendamine

Tado abil saate oma korteri temperatuuri reguleerida vastavalt vajadustele. Näiteks, kui te pole kodus, lülitub süsteem automaatselt madalamale temperatuurile säästmaks energiat ja kodu poole tagasi liikudes siis viib süsteem temperatuuri seadistatud tasemele tagasi.
Ühtlasi on võimalik seadistada ajakava, mis sobib teie igapäevase rutiiniga, et vältida asjatut energiatarbimist.

Õhu kvaliteedi parandamine

Manuaalsete radiaatorite puhul peab kasutaja pidevalt kütteastmeid muutma, et ei tekiks ülekütmist, kuid enamasti hoitakse mugavusest seda ühe astme peal ning see on üks ülekütmise põhjustest. Ülekütmise tulemusel halveneb õhu kvaliteet märgatavalt ja õhuniiskuse tase langeb märkimisväärselt. See probleem tekib enamasti talvel, kus väljas langeb samuti õhuniiskus ja selle parandamiseks üldjuhul kasutatakse õhuniisutit, et tagada normaalne õhk. Kuid ainult sellest ei pruugi piisata, sest algse probleemiga pole tegeletud. Koduautomaatikaga on võimalik seadistada sobilik temperatuur, mis lahendab mugavalt ülekütmise probleemi.

Raha säästmine

Lisaks energia säästmisele ja õhu kvaliteedi parandamisele aitab Tado ka raha säästa! Kasutades vähem energiat on kõrvalkulud väiksemad ja automaatika lahendusega on võimalik säästa kuni 31%.

Rahaline võit numbrites?

Säästmise suurus sõltub korteri suurusest, küttesüsteemi tüübist ja teie elustiilist. Elades 3-toalises korteris, kasutates gaasikütet, säästate umbes 150-200 eurot aastas. Kõrge gaasihinnaga on rahaline võit veelgi suurem. 

Keskkonna sääst

Lisaks eelolevatele punktidele aitab Tado kaasa ka keskkonna säästmisele, vähendades teie süsinikdioksiidi heitkoguste jalajälge.

Kui soovite rohkem teada saada meie poolt pakutavate lahenduste kohta, siis külastage meie veebisaiti või võtke meiega ühendust!

Tagasi blogisse